Saltar apartados

Tutories

PROFESSOR

HORARI TUTORIES

CORREU ELECTRÒNIC

Alonso Vargas,

María de los Ángeles

Prèvia petició d'hora

ma.alonso@ua.es

Bordera Sanjuán,

Santiago

Dijous i Divendres

de 10’00 h. a 13’00 h.

s.bordera@ua.es

Casas Martínez,

José Luis

Dilluns i Dimarts

de 10’00 h. a 13’00 h.

jl.casas@ua.es

Crespo Villalba,

Manuel Benito

Dimarts i Dijous

de 10’00 h. fins 13’00 h.

crespo@ua.es

De la Torre García,

Antonio

Dilluns i Dimecres

de 09’00 h. a 11’00 h.

a.delatorre@ua.es

Galante Patiño,

Eduardo

Dimarts, Dimecres i Dijous

de 09’30 h. a 11’30 h.

galante@ua.es

Guerrero Martínez,

Juan Ramón

Contactar a través de Campus Virtual

juan.guerrero@ua.es

Juan Gallardo,

Ana

Dimecres

de 11’00 h. a 14’00 h.

ana.juan@ua.es

Marcos García,

Mª de los Ángeles

Dijous de 9'00 h a 13'00 h

marcos@ua.es

Martínez Sánchez,

Ana Isabel

Dilluns i Dimarts: de 11’00 h. a 12’00 h.

anabel.martinez@ua.es

Micó Balaguer,

Estefanía

Dimarts i Dijous

de 10’00 h. a 13’00 h.

e.mico@ua.es

Pérez Bañón,

Celeste

Dimarts: de 12’00 a 14’00 h.

Dijous: de 12’00 a 14’00 h. i de 17’00 a 19’00 h.

celeste.perez@ua.es

Pérez Botella

Joan

Contactar a través de Campus Virtual

joan.perez@ua.es

Piqueras Castillo,

Abel

Dimarts i Dijous

de 11’00 h. a 14’00 h.

abel.piqueras@ua.es

Ríos Ruiz,

Segundo

Dimarts i Dijous

de 16’00 h. a 19’00 h.

s.rios@ua.es

Rojo Velasco,

Santos

Contactar a través de Campus Virtual

santos.rojo@ua.es

Serna Guirao,

Mª Dolores

Dimarts i Dimecres: de 18’00 h. a 20’00 h. (1r Q.)

Dilluns i Dimecres: de 11’00 h. a 12’00 h. (2n Q.)

lola.serna@ua.es

Urios Moliner,

Vicente

Dilluns: de 15.00 h. a 18.00 h,

Divendres: de 16.00 h. a 19.00 h.

vicente.urios@ua.es

Verdú Faraco,

José Ramón

Dimecres i Dijous

de 10’00 h. a 13’00 h.

jr.verdu@ua.es

Departament de Ciències Ambientals i Recursos Naturals


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3740

Fax: (+34) 96 590 3815

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel. 96 590 3400 - Fax 96 590 3464